«Флагман» участвует в проекте от ICTV.Проголосуйте за нас

Автор:flagman

«Флагман» участвует в проекте от ICTV.Проголосуйте за нас

ПРОГРАМНА МЕТА

Програмна мета: осучаснення будівельних професій у державних навчальних закладах та підвищення кількості підприємців. Підтримати цей проект

Шляхи виконання:

1. Осучаснення будівельних професій у державних навчальних закладах шляхом залучення комерційних підприємств, виробників будівельних матеріалів та інструментів. Завдяки популяризації своїх торгівельних марок компанії нададуть підтримку для практичних і теоретичних занять для учнів — у вигляді матеріалів, інструментів та лекцій від представників компаній.

На даний момент виробники інструментів та матеріалів випереджають систему навчання, застосовуючи на своєму виробництві європейські технології, а студенти навчальних закладів навчаються за старими технологіями та, отримуючи освіту, стають майже не конкурентно здатними на ринку праці. Випускникам, що мають диплом про освіту, доводиться вчитися — заново та з помилками, а на місці «професійних технологій» маємо людей, які працюють з сучасними технологіями.

2. Багато будівельників працюють, не сплачуючи податків. Ми хочемо показати , що оформлення підприємницької діяльності — це легко. Існує спрощена система оподаткування та банківські послуги, які дозволяють вести бухгалтерію онлайн. Разом із Харківським державним професійним ліцеєм будівельних технологій та компанією SINIAT ми вже проводили міжнародний семінар-тренінг, на якому були присутні більше ніж 200 чоловік, а також гості із Білорусії, Польщі та 8 міст України.

ГО «БУДІВЕЛЬНА СПІЛКА»ФЛАГМАН» хочедопомогти  і показати, як це працює, та впровадити дану схему на інші сфери діяльності.

Ми впевнені, що людям буде легше засвоїти методи реєстрації свого підприємства, що стане вагомим внеском у розвиток малого та середнього бізнесу.

План дій на 6 місяців:

Організувати безкоштовні для студентів та діючих будівельників семінари на будівельні теми у найбільших містах України, які пов’язані із будівництвом, але не викладаються ву навчальних закладах, а саме: курс із механізованої штукатурки, курс по натяжним стелям та інші.

Також ми зможемо провести курси підприємницької діяльності для охочих оформити підприємство та випускників навчальних закладів.

Бізнес-курс включатиме:
— самостійну розробку сайту;
— рекламу на популярних платформах;
— правильну розмову з клієнтом;
— самостійне ведення бухгалтерського обліку та знання юридичних аспектів підприємства.

 

https://novilidery.com/lider/orac-natala

Об авторе

flagman administrator

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.